Inne informacje

Informacje na temat dostawy.

KOSZT DOSTAWY Złożone zamówienie dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, istnieje także możliwość odbioru osobistego. Przesyłka krajowa: – Poczta Polska (15 zł) – odbiór osobisty CZAS REALIZACJI Czas dostawy przesyłki wynosi od 1 do 7 dni roboczych. Po wcześniejszym umówieniu się istnieje możliwość odbioru osobistego (napisz do nas: e.fuhrmannglebocka@gmail.com, lub w wiadomości prywatnej na Facebooku).

Reklamacje

informacje na temat reklamacji.

Chcesz zareklamować produkt? Napisz oświadczenie i opiszj poniższe informacje Do oświadczenia dołącz dowód zakupu (faktura/paragon) oraz reklamowany produkt i wyślij całość na adres: @rchitektura-em, ul. Przyjaźni 56, 84-215 Gowino Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14dni. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie reklamacji – napisz do nas na adres biuro@malpadesign.pl Wszystkie nasze produkty są nowe i objęte dwuletnią gwarancją. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego (paczki pocztowej ekonomicznej) zwracamy po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Do złożenia reklamacji potrzebne nam będą informacje takie jak: 1. Rodzaj zakupionego produktu (jaki wzór, rozmiar) 2. Data zakupu 3. Dowód zakupu – faktura/paragon 4. Opis reklamacji – co się stało, jaka może być przyczyna problemu, data wystąpienia 5. Rodzaj rekompensaty – wymiana wadliwego towaru na nowy, nieodpłatna naprawa, obniżenie ceny lub odstąpienie od umowy Następnie prosimy o odesłanie wadliwego produktu do nas na adres: @rchitektura-em, ul. Przyjaźni 56, 84-215 Gowino

Zwrot i wymiana

Jak mogę zwrócić produkt.

Posiadacie Państwo 14 dni na odstąpienie od umowy.Zwroty należy przesyłać na adres pracowni tj: Pracownia projektowa @rchitektura – em Emilia Fuhrmann – Głębocka, ul. Przyjażni 56,84-215 Gowino.ZWROT/WYMIANA Jeśli chcesz dokonać wymiany lub zwrotu,wypełnij formularz, który otrzymasz poprzez e-mail. Po wydrukowaniu i wypełnieniu formularza, dołącz do niego dowód zakupu (faktura/paragon) oraz produkt, który chcesz wymienić/zwrócić i wyślij całość na adres: @rchitektura-em,ul. Przyjażni 56, 84-215 Gowino. Aby wszystko było załatwione szybko i sprawnie,przed wysyłką najlepiej napisać do nas na adres e.fuhrmannglebocka@gmail.com z informacją o produkcie, który chcesz wymienić lub zwrócić. Na pewno znajdziemy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.